Przejdź do treści

Czerwiec w Zbiorach:

Warsztaty, pilates, kawa i dużo ceramiki!

Witajcie w naszej nowej zakładce z aktualnościami! Będzie to miejsce, w którym będziemy dzielić się z Wami wszystkim, co dzieje się w Pracowni Zbiory. Znajdziecie tu informacje o nadchodzących wydarzeniach, relacje z ciekawych spotkań i warsztatów, a także newsy z życia naszej pracowni.

Niewielkie bukiety kwiatów w brązowych buteleczkach na drewnianym stole.

Czerwiec zapowiada się u nas niezwykle pracowicie i kreatywnie!

  • 13/27 czerwca zapraszamy na dwudniowe warsztaty ceramiczne, podczas których poznacie tajniki pracy z gliną i stworzycie własne, niepowtarzalne dzieła sztuki.
  • 15 czerwca od godziny 10:00 odbędą się pierwsze zajęcia z pilatesu, które poprowadzi Żaneta Szydłowska.
  • 22 czerwca zapraszamy na kolejną edycję pilatesu, a po ćwiczeniach będzie można zrelaksować się przy aromatycznej kawie z naszego nowego ekspresu.
  • 23 czerwca zaczniemy dzień warsztatami z roślinnych odcisków na ceramice (od 11:00), a po nich odbędzie się dzień otwartej pracowni, podczas którego jak zawsze będzie się działo.
  • W ostatni weekend czerwca będziemy na Bardzo Ważnej Realizacji Ślubnej, o której więcej szczegółów zdradzimy wkrótce.
  • We wszystkie poniedziałki i środy zapraszamy na Otwarte Zajęcia Ceramiczne, podczas których możecie swobodnie tworzyć z gliny pod okiem doświadczonych instruktorów.

To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Was w czerwcu w Pracowni Zbiory! Śledźcie nas na bieżąco, aby nie przegapić żadnego wydarzenia.

Do zobaczenia w Zbiorach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *