Żółty nawłoci - kokarda mała z paprocią

40,00 zł
Brak podatku 2-4 dni robocze

Ozdoba do włosów na spince metalowej. Naturalna tkanina farbowana roślinami. 100% len surowy, niebielony, barwiony naturalnie. 13cm x 4cm

Ilość
Dostępny od ręki

  • Darmowa wysyłka już od 300zł. Czas przygotowania zamówienia wynosi 2-4 dni roboczych w przypadku produktów dostępnych od ręki.  Jeśli w wyjątkowych sytuacjach  czas ten wydłuży się, Klient zostanie o tym poinformowany droga mailową. Więcej w zakładce Wysyłka i płatności. Darmowa wysyłka już od 300zł. Czas przygotowania zamówienia wynosi 2-4 dni roboczych w przypadku produktów dostępnych od ręki. Jeśli w wyjątkowych sytuacjach czas ten wydłuży się, Klient zostanie o tym poinformowany droga mailową. Więcej w zakładce Wysyłka i płatności.

Tkanina o splocie płóciennym, niebielona 100% len. Farbowana ręcznie naturalnymi roślinnymi barwnikami zbieranymi z okolicznych pól i łąk.

Ozdoba w kolorze musztardowym. Kolor jest utrwalony, nie spiera się z czasem, może jedynie jaśnieć na ostrym słońcu, dlatego nie polecamy suszyć tkanin farbowanych ręcznie w pełnym nasłonecznieniu latem, kiedy ekspozycja na promienie UV jest największa.

Surowa tkanina nadają kokardzie niepowtarzalnego efektu.

Wymiary:

11cm x 4cm

Dobierając dodatki do naszych produktów dbamy o to, żeby każdy element wykonany był w Polsce z przyjaznych środowisku materiałów.

Więcej o naszych barwnikach i sposobach uzyskiwania wyjątkowych kolorów możesz poczytać w zakładce "PRACOWNIA".

Jeśli zamawiasz więcej sztuk i chcesz mieć pewność, że Twoje zamówienie będzie z tej samej partii tkaniny nie zapomnij napisać o tym w uwagach do zamówienia. Dzięki zastosowaniu naturalnych metod barwienia każdy egzemplarz jest wyjątkowy, wszelkiego rodzaju przebarwienia nadają tkaninie szlachetności. Len jest wytrzymała i pięknie się starzeje, a ufarbowana naturalnie zachowuje swoje właściwości bez ingerencji ciężkiej chemii.

Len należy prać w temperaturze 30 °C, prasować 220 °C, nie wybielać, używać delikatnych detergentów.

Nasze tkaniny i dzianiny farbujemy w pracowni działającej w duchu zero waste. Co oznacza, że płuczemy je ręcznie, a nie mechanicznie zużywając do tego mniej wody z własnej studni. Dlatego też pierwsze pranie radzimy wykonywać ręcznie lub z podobnymi kolorami. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że cały nieaktywny barwnik został wypłukany.

Jeśli poszukujesz niestandardowego rozmiaru lub koloru - napisz do nas! Uszyjemy go dla Ciebie!

1
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.