Aktualnie dostępne do zapisów terminy znajdziecie w sklepie w zakładce Warsztaty.

Nasza oferta obejmuje zajęcia w różnych formułach z sezonowych dekoracji, makramy oraz ceramiki.

Całodniowe warsztaty tematyczne to 6-8h spędzonych na terenie naszej Pracowni na wsi. Dostępne są w sezonie letnim z ceramiki, makramy lub florystyki. W trakcie zajęć przygotowujemy Was pod względem teoretycznym do pracy, a potem Wy wykonujecie swój projekt pod naszym okiem. W międzyczasie jemy wspólnie obiad w sadzie razem z deserkiem i spędzamy miło czas na zewnątrz, jeśli tylko pogoda pozwoli. Wskazane obuwie i ubranie wygodne, warstwowe i takie, którego nie szkoda ubrudzić. Po warsztacie dla chętnych organizujemy ognisko lub wspólny spacer po pięknej okolicy. Zapisujecie się na warsztaty kupując wejściówkę na stronie, dostępne są zawsze z miesięcznym wyprzedzeniem. Przewidziana ilość miejsc to 6.

Cykliczne artystyczne wtorki to 3-4h zajęć w godzinach 15⁰⁰-19⁰⁰o tematyce ogólnej, na których jesteśmy do Waszej dyspozycji w Pracowni. Możecie tutaj odkryć pasję do ceramiki, tekstyliów, projektowania lub rysowania, możecie też stworzyć własny projekt lub dokończyć ten z warsztatów jednodniowych. Ilość godzin jest ustalana przed zajęciami, wtedy też umawiamy się na temat i ilość zajęć. To świetny pomysł na zajęcia dla dorosłych i dla dzieci. Rodzice mogą jak najbardziej pracować ze swoimi pociechami. Przewidziana ilość miejsc to 6 osób dorosłych, z dziećmi ustalamy indywidualnie w zależności od wieku. Pamiętajcie, że chcemy poświęcić każdemu taką ilość czasu jaką potrzebuje. Ogólna cena za godzinę to 50zł, przy skomplikowanych projektach stawkę dopasowujemy indywidualnie.

Ceramiczne czwartki to pakiet dwóch dni w miesiącu, jak się domyślacie czwartków. Pierwszego dnia spotykamy się po to, żeby nauczyć się dwóch technik lepienia, dwa tygodnie później, kiedy Wasze cuda podeschną, dostajecie je wypalone i poszkliwione, a my pokazujemy Wam jak szkliwić pracę, żeby była gotowa do ostatecznego wypału. Możecie potem taką pracę odebrać z Pracowni w umówionym terminie. Ilość miejsc na jeden termin to 6 dorosłych osób.

Aktualny harmonogram warsztatów w okresie jesienno-zimowym na sezon 2022 znajdziesz TUTAJ Jeśli zdecydujesz się na jakieś zajęcia upewnij się, że możesz się zapisać - sprawdź na stronie w zakładce sklepu Warsztaty, zadzwoń lub napisz do nas.

Jeśli jednak chciałbyś odbyć warsztaty artystyczne z innej dziedziny, napisz do nas!

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć w różnych dziedzinach, dla różnych grup wiekowych, poparte dodatkowo studiami artystycznymi i tematycznymi kursami.

Jeśli marzą Ci się indywidualne warsztaty bardzo chętnie je dla Ciebie zorganizujemy! Napisz do nas na kontakt@zbiorypracownia.com

To świetny pomysł na prezent, rocznicę lub wyjątkowa okazję jak wieczór panieński czy baby shower. Gwarantujemy nie tylko ciekawą tematykę warsztatów i merytoryczne ich przygotowanie. U nas liczy się atmosfera, sielski klimat i pyszne jedzenie!