Aktualnie dostępne do zapisów terminy znajdziecie w sklepie w zakładce Warsztaty.

Nasza oferta obejmuje zajęcia w różnych formułach z farbowania tkanin roślinami, makramy oraz ceramiki.

Całodniowe warsztaty tematyczne to 6-8h spędzonych na terenie naszej Pracowni na wsi. Dostępne będą w tym sezonie zajęcia z ceramiki, barwienia naturalnymi barwnikami tekstyliów oraz makrama. W trakcie zajęć przygotowujemy Was pod względem teoretycznym do pracy, a potem Wy wykonujecie swój projekt pod naszym okiem. W międzyczasie jemy wspólnie obiad w sadzie razem z deserkiem i spędzamy miło czas na zewnątrz, jeśli tylko pogoda pozwoli. Wskazane obuwie i ubranie wygodne, warstwowe i takie, którego nie szkoda ubrudzić. Po warsztacie dla chętnych organizujemy ognisko lub wspólny spacer po pięknej okolicy. Zapisujecie się na warsztaty kupując wejściówkę na stronie, dostępne są zawsze z miesięcznym wyprzedzeniem. Przewidziana ilość miejsc to 6.

Cykliczne artystyczne wtorki to 3-4h zajęć o tematyce ogólnej, na których jesteśmy do Waszej dyspozycji w Pracowni. Możecie tutaj odkryć pasję do ceramiki, tekstyliów, projektowania lub rysowania, możecie też stworzyć własny projekt lub dokończyć ten z warsztatów jednodniowych. Ilość godzin jest ustalana przed zajęciami, wtedy też umawiamy się na temat i ilość zajęć. To świetny pomysł na zajęcia dla dorosłych i dla dzieci. Rodzice mogą jak najbardziej pracować ze swoimi pociechami. Przewidziana ilość miejsc to 6 osób dorosłych, z dziećmi ustalamy indywidualnie w zależności od wieku. Pamiętajcie, że chcemy poświęcić każdemu taką ilość czasu jaką potrzebuje.

Ceramiczne czwartki to pakiet dwóch dni w miesiącu, jak się domyślacie czwartków. Pierwszego dnia spotykamy się po to, żeby nauczyć się dwóch technik lepienia, dwa tygodnie później, kiedy Wasze cuda podeschną, dostajecie je wypalone i poszkliwione, a my pokazujemy Wam jak szkliwić pracę, żeby była gotowa do ostatecznego wypału. Możecie potem taką pracę odebrać z Pracowni w umówionym terminie. Ilość miejsc na jeden termin to 6 dorosłych osób.

Aktualny harmonogram warsztatów w okresie letnim na sezon 2021 znajdziesz TUTAJ Jeśli zdecydujesz się na jakieś zajęcia upewnij się, że możesz się zapisać - sprawdź na stronie w zakładce sklepu Warsztaty, zadzwoń lub napisz do nas.

Jeśli jednak chciałbyś odbyć warsztaty artystyczne z innej dziedziny, napisz do nas!

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć w różnych dziedzinach, dla różnych grup wiekowych, poparte dodatkowo studiami artystycznymi i tematycznymi kursami.

Jeśli marzą Ci się indywidualne warsztaty bardzo chętnie je dla Ciebie zorganizujemy! Napisz do nas na kontakt@zbiorypracownia.com

To świetny pomysł na prezent, rocznicę lub wyjątkowa okazję jak wieczór panieński czy baby shower. Gwarantujemy nie tylko ciekawą tematykę warsztatów i merytoryczne ich przygotowanie. U nas liczy się atmosfera, sielski klimat i pyszne jedzenie!