Czas i sposób dostawy:

Czas przygotowania zamówienia do wysyłki podany jest w kartach produktów. Zazwyczaj wynosi 2-4 dni roboczych, gdzie pierwszy dzień roboczy liczony jest do godziny 15. Zamówienia złożone po godzinie 15 są traktowane jak złożone kolejnego dnia roboczego. Jeśli w wyjątkowych sytuacjach  czas ten wydłuży się, Klient zostanie o tym poinformowany droga mailową.

Klient może skorzystać z następujących metod dostawy lub odbioru zamówionego Produktu:

  1. Przesyłka pocztowa, przesyłka pocztowa pobraniowa, 4-5 dni roboczych.
  2. Przesyłka kurierska InPost, przesyłka kurierska InPost pobraniowa, 1-2 dni robocze.
  3. Paczkomat InPost - 1-2dni robocze. W komentarzu do zamówienia prosimy podać numer paczkomatu. W przypadku braku takiej informacji wybierzemy paczkomat nabliżej miejsca zamieszkania.
  4. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: Kolonia Ldzań 15, 95-082 Dobroń po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.

Płatność:

  1.     
  2. Przelew bankowy - wpłata bezpośrednio na nasze konto bankowe Maciej Ryszkowski ZBIORY PRACOWNIA 41 1140 2004 0000 3402 8017 8982. W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia. Zostanie ono zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie w terminie określonym przez czas realizacji zamówienia na stronie produktu.
  3. Za pobraniem - możliwe tylko przy wyborze wysyłki kurierskiej InPost. Produktów personalizowanych nie wysyłamy za pobraniem.
  4. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: Kolonia Ldzań 15, 95-082 Dobroń po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.

Cena przesyłki zawiera opłatę wysyłkową oraz koszt pakowania. Każda przesyłka jest ubezpieczona na koszt Właściciela Sklepu www.zbiorypracownia.com

Przykładamy bardzo dużą wagę do zabezpieczenia Twojej przesyłki i zawsze jest ono dostosowane do jej rodzaju i sposobu wysyłki.